PRÁVNÍK

Místo výkonu práce: PRAHA

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE?

  • vedení agendy sporů s poskytovateli zdravotních služeb
  • zastupování VZP ČR v soudních a smírčích jednáních týkajících se poskytovatelů zdravotních služeb
  • poskytování právních stanovisek v oblasti zdravotnického práva, občanského práva a insolvenčního práva
  • podílení se na rozšiřování a upevňování právního povědomí u kolegů z jiných odborných útvarů

CO OČEKÁVÁME?

  • vysokoškolský diplom v právní oblasti
  • praktickou znalost občanského soudního řádu, občanského zákoníku a insolvenčního zákona (velká výhoda)
  • základní orientaci ve zdravotnickém právu velmi oceníme
  • schopnost samostatného rozhodování při řešení svěřené agendy
  • zběhlost v práci na PC – programů máme hodně a člověk se jich nesmí bát

CO ZA TO NABÍZÍME?

  • příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice
  • motivační systém odměňování
  • jeden týden dovolené navíc a další volno (sick days)
  • stravenky a další výhody
  • tým zkušených a přátelských lidí, kteří rádi pomohou a poradí
  • možnost rozvíjet svůj talent a potenciál
  • nástup 1. 8. 2020

Doplňující informace

Pozice je zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Nebojíme se dát příležitost, proto je pozice vhodná i pro absolventy. VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Pošlete nám svůj životopis a průvodní dopis , abychom o Vás věděli. Pojďte do toho s námi.

Těšíme se na Vás!

Ing. Veronika Švecová
Personalistka pro RP Praha

Ing. Veronika Švecová, Personalistka pro RP Praha