PRÁVNÍK

Místo výkonu práce: PRAHA

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE?

  • vedení agendy smluvního práva a s tím spojená právní podpora celé regionální pobočce
  • poskytování právních stanovisek týkajících se občanského zákoníku a právních předpisů z oblasti zdravotnického práva
  • zastupování VZP ČR v soudních sporech a účast na smírčích jednáních
  • podílení se na rozšiřování a upevňování právního povědomí u kolegů z jiných odborných útvarů

CO OČEKÁVÁME?

  • vysokoškolský diplom v právní oblasti
  • znalost smluvního práva (velká výhoda)
  • základní orientaci ve zdravotnickém právu velmi oceníme
  • schopnost samostatného rozhodování při řešení svěřené agendy
  • zběhlost v práci na PC – programů máme hodně a člověk se jich nesmí bát

CO ZA TO NABÍZÍME?

  • příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice
  • motivační systém odměňování
  • jeden týden dovolené navíc a další volno (sick days)
  • stravenky a další výhody
  • tým zkušených a přátelských lidí, kteří rádi pomohou a poradí
  • možnost rozvíjet svůj talent a potenciál
  • možnost přidat se k nám od 01. 05. 2020

Nebojíme se dát příležitost, proto je pozice vhodná i pro absolventy. VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Pošlete nám svůj životopis a průvodní dopis, abychom o Vás věděli, a to nejpozději do 15. 03. 2020. Pojďte do toho s námi.

Těšíme se na Vás!

Bc. Veronika Švecová
Personalistka pro RP Praha

Bc. Veronika Švecová, Personalistka pro RP Praha