Operátor / Operátorka dohledového centra - Praha

Jste komunikativní a organizačně zdatný/zdatná a chtěl/a byste pracovat s ajťáky? Pro centrální dohled provozních systémů ICT a aplikací pomocí monitorovacího SW VZP ČR, hledáme nového kolegu nebo kolegyni. Naše IT spravuje komponentní aplikační strukturu striktně integrovanou prostřednictvím Oracle SOA Suite, využívající desítky databází Oracle, MS SQL, provozovanou na stovkách fyzických a virtuálních serverů ve dvou robustních, vzájemně se zastupujících datových centrech.

Místo výkonu práce: Praha

Jaká je náplň práce?

  • dohled nad provozními systémy ICT a aplikacemi pomocí monitorovacího SW
  • zajištění diagnostiky a základního řešení problému (podle definovaných postupů)
  • předání řešení incidentu na odpovědného Administrátora, podle závažnosti incidentu i telefonické urgování řešení
  • informování ServiceDesku o výpadcích
  • spouštění procesů a provádění rutinních aktivit podle stanovených postupů a harmonogramu
  • evidence událostí v provozním deníku
  • zajištění funkce uživatelského ServiceDesku mimo standardní pracovní dobu
  • spolupráce na rozvoji monitorovacích nástrojů, testování
  • předávání / přebírání služby mezi směnami
  • plná zodpovědnost za řádný chod směny

Co očekáváme?

  • SŠ vzdělání technického zaměření, vhodné i pro absolventy VŠ
  • znalost práce s PC - MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • orientaci v IT oblasti, zájem o tuto oblast, ochota se rychle vzdělávat
  • výhodou je předchozí pracovní zkušenost z firemního IT prostředí
  • spolehlivost a pečlivost
  • směnný provoz (týdenní cykly po – pá, 6:00 – 14:15 / 13:45 – 22:00)
  • angličtina na úrovni porozumění technické dokumentace

Co nabízíme?

  • spolupráci se špičkovými  IT odborníky a nadšenci
  • stabilní práci pro jedničku na trhu ve zdravotním pojištění (máme 6 milionů klientů)
  • za kvalitní práci dostanete odpovídající motivační odměnu – nemáme tabulky jako státní správa
  • 5 týdnů odpočinku na dovolené, stravenky
  • další volno (sick days)
  • odborný rozvoj a vzdělávání
  • učení se od profesionálů v oboru a rozšíření svých znalostí a dovedností v mnoha směrech
  • adresa pracoviště: Orlická 4, Praha 3

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém prosím uveďte, proč se zajímáte o danou pracovní pozici a proč bychom měli vybrat právě Vás.

Mgr. Eva Šostá
vedoucí personálního oddělení Ústředí