ODBORNÝ REFERENT PRÁVNÍ ADMINISTRATIVY

Místo výkonu práce: KLADNO

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE?

  • zabezpečování uplatňování náhrady škody (náhrady nákladů léčení podle § 55 Zákona o veřejném zdravotním pojištění č. 48/1997 Sb.)
  • zabezpečování veškeré administrativní činnosti v oblasti vymáhání pohledávek z náhrady škody podle § 55 Zákona o veřejném zdravotním pojištění
  • jednání s klienty, orgány Policie ČR, právními zástupci povinných, soudy, exekutory a dalšími osobami a orgány státní správy v rámci agendy náhrady škody podle § 55 Zákona o veřejném zdravotním pojištění
  • zadávání dat do informačních systémů a vypracovávání statistik

Víme, že žádný učený z nebe nespadl, a proto Vás na danou pozici rádi zaučíme.

CO MÁ MÍT NÁŠ NOVÝ KOLEGA?

  • minimálně maturitní vysvědčení
  • zkušenosti v práci na PC, především MS Office
  • praxi v oblasti práce s aplikacemi ESSS a RSZP (velká výhoda)
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce (výhoda nikoliv podmínka)
  • vlastnosti – spolehlivost, pečlivost a schopnost rychlého a samostatného rozhodování

CO ZA TO NABÍZÍME?

  • příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice
  • motivační systém odměňování
  • jeden týden dovolené navíc a další volno (sick days)
  • stravenky a další výhody z benefitního programu
  • silné a stabilní zázemí
  • možnosti rozvoje a vzdělávání
  • skvělý tým zkušených a přátelských lidí, kteří rádi pomohou a poradí
  • umožnění rozvoje Vašeho talentu a potenciálu
  • nástup dle dohody

Doplňující informace

Pozice je zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost.

Neděláme rozdíly, místo je vhodné také pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Jste Vy ten, koho hledáme? Pojďte do toho s námi a dejte nám o sobě vědět! Zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.

Těšíme se.

Veronika Bulantová Bc.
Personalistka pro RP Praha

Veronika Bulantová Bc., Personalistka pro RP Praha