ODBORNÝ REFERENT KLIENTSKÉHO PRACOVIŠTĚ - ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK

Do našeho týmu na klientské pracoviště v Lounech hledáme na poloviční úvazek zapáleného nového člena, který má úsměv na tváři a hledá práci, která má smysl.

Místo výkonu práce: LOUNY

CO VÁS ČEKÁ?

  • obsluha našich klientů na přepážce a vyřizování jejich požadavků
  • poskytování informačního servisu
  • pomáhání se zajišťováním marketingových akcí pro veřejnost
  • administrativní zpracovávání veškerých podkladů souvisejících s péčí o naše klienty

CO OČEKÁVÁME MY OD VÁS?

  • minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • výbornou komunikaci a pohotové řešení v každé situaci
  • ochota učit se novým věcem a pružně reagovat na změny
  • zájem o marketing a péči o klienty
  • znalost práce v MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • rádi bychom se domluvili na nástupu 1. 1. 2020

CO NABÍZÍME?

  • poskytneme Vám maximální podporu při zapracování
  • stanete se součástí dobře fungujícího týmu fajn lidí
  • získáte různorodou práci, ve které se stále děje něco nového
  • získáte pracovní poměr na úvazek 20 hodin týdně na dobu určitou do 31. 5. 2020
  • získáte možnost pracovat na svém rozvoji

Neděláme rozdíly, místo je vhodné také pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Jste Vy ten, koho hledáme? Pojďte do toho s námi a dejte nám o sobě vědět! Zašlete Váš strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem.

Těšíme se.

Jana Žatecká
Personalistka pro RP Ústí nad Labem

Jana Žatecká, Personalistka pro RP Ústí nad Labem