ODBORNÝ REFERENT ICT – podpora správy aplikací a databází, incident manager

Právě hledáme nového IT kolegu pro metodickou a administrativní podporu v oddělení, které se zabývá správou a administrací aplikací a databází informačního systému ve VZP ČR.

Naše IT spravuje a provozuje stovky aplikací a databází na fyzických a virtuálních serverech ve dvou robustních datových centrech. Oblast provozu aplikací a databází je rozdělen do několika testovacích prostředí a provozního prostředí.

Místo výkonu práce: Praha

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

  • Koordinace řešení kritických incidentů v rámci IT oddělení
  • Příprava a zajištění Incident reportů
  • Správa a údržba provozních dokumentací k aplikacím a databázím
  • Koordinace aktivit při přechodu projektů do testovacího a produkčního prostředí
  • Komunikace s dodavateli
  • Součinnost na kapacitním plánování aplikací
  • Evidence stavu řešení problémů
  • Správa a údržba znalostní databáze provozovaná na Sharepoint
  • Tvorba podkladů pro odstávky Datových center

CO OČEKÁVÁME OD VÁS?

  • SŠ/VŠ vzdělání (obor IT výhodou)
  • Praxe 3 roky v obdobné pozici pro SŠ, vhodné pro absolventy pro VŠ
  • Dovedete zkoordinovat 17 kolegů a desítky aplikací = výborné komunikační dovednosti
  • Umíte, nebo se rychle naučíte problematiku incident managementu
  • Hledáme do IT, takže znalost MS Office je samozřejmostí
  • Znáte-li rámec ITIL (v2,3 nebo 4) nebo některou metodiku pro projektové řízení, budeme rádi

CO NABÍZÍME?

  • Spolupráci se špičkovými IT odborníky a nadšenci
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Odpovídající motivační odměnu
  • 5 týdnů odpočinku na dovolené, stravenky
  • Další volno (Sociální volno, sick days) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
  • Služební notebook a telefon
  • Odborný rozvoj a vzdělávání

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: sarka.pichova@vzp.cz.

Těšíme se na Vás!

Šárka Píchová
Personalistka pro Ústředí

Šárka Píchová, Personalistka pro Ústředí