IT SPECIALISTA / SPECIALISTKA

Ve VZP budujeme nový informační systém - jde o jeden z největších projektů v IT oblasti v ČR! Hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude komplexně spravovat část IT systému pro ekonomické agendy.

Naše IT spravuje komponentní aplikační strukturu striktně integrovanou prostřednictvím Oracle SOA Suite, využívající desítky databází Oracle, MS SQL, DWH, provozovanou na stovkách fyzických a virtuálních serverů ve dvou robustních, vzájemně se zastupujících datových centrech.

Náš IS je vytvářen na principech enterprise architektury a využívá nejmodernějšíí technologické trendy z oblasti IT.

Místo výkonu práce: PRAHA

CO VÁS ČEKÁ U NÁS?

  • sběr a analýza bussines požadavků na inovace a úpravy IT aplikací
  • překlad business požadavků do IT řešení ve svěřené části IT systému
  • spolupráce s business vlastníky a solution architekty
  • spolupráce na technické specifikaci řešení pro veřejné zakázky a interní vývoj
  • zodpovědnost za IT služby (vedení katalogu služeb), které svěřená část IT systému poskytuje
  • navrhování high-level řešení bussines požadavků ve svěřené části IT systému
  • definování požadavků na obchodní podmínky pro zadávání veřejných zakázek na svěřenou část IT systému

CO POTŘEBUJEME OD VÁS?

  • VŠ vzdělání nejlépe technického nebo ekonomického směru
  • zkušenost se správou větších aplikačních celků
  • praxi v obdobné pracovní pozici týkající se správy IT systémů pro ekonomické agendy min. 3 roky
  • znalost a zkušenost v používání principů ITIL schopnost pracovat v Enterprise Architect nebo obdobném modelovacím nástroji
  • dobrou orientaci v nových technologiích ICT
  • znalost SQL, XML, SOA, UML diagramů a práce s CASE ( Agilian, Enterprise Architect) výhodou

CO NABÍZÍME?

  • jeden z největších IT projektů v ČR
  • spolupráci se špičkovými  IT odborníky a nadšenci
  • široká možnost rozvoje
  • příjemné pracovní prostředí (žádný openspace)
  • za kvalitní práci dostanete odpovídající motivační odměnu – nemáme tabulky jako státní správa
  • 5 týdnů odpočinku na dovolené, stravenky, další volno (sick days) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
  • služební notebook a telefon
  • adresa pracoviště: Orlická 4, Praha 3

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.
Zaujala Vás tato pozice?
Zašlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém prosím uveďte, proč se zajímáte o danou pracovní pozici a proč bychom měli vybrat právě Vás.

Mgr. Eva Šostá
vedoucí personálního oddělení Ústředí