IT APLIKAČNÍ ADMINISTRÁTOR

Právě hledáme nového kolegu či kolegyni do oddělení, které se zabývá správou a administrací aplikací a databází informačního systému ve VZP ČR. Naše IT spravuje a provozuje stovky aplikací a databází na fyzických a virtuálních serverech ve dvou robustních datových centrech. Oblast provozu aplikací a databází je rozdělena do několika testovacích prostředí a provozního prostředí.

Místo výkonu práce: Jihočeský kraj

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

  • Aplikační administrace business aplikací v Informačním systému VZP ČR
  • Aplikace, se kterými přijdete nejčastěji do styku, se provozují na produktech IBM WebSphere 9, FileNet 5, Tomcat 9, JBoss 7, Oracle Weblogic, Databáze Oracle, clusterové řešení, operační systémy LINUX/WINDOWS

Co to tedy bude konkrétně:

  • Údržba aplikačních systémů
  • Kontrola aplikačních logů
  • Kontrola zálohovaných dat
  • Nastavení monitorovacích sond
  • Aktualizace administrátorských příruček
  • Pravidelná komunikace s našimi externími dodavateli
  • 1x až 3x v měsíci držení pohotovostní služby 06:00 – 22:00 hod, občas přesčas i v rámci víkendů

CO OČEKÁVÁME OD VÁS?

  • SŠ/VŠ vzdělání (obor IT výhodou)
  • Praxe ideálně 3 roky v obdobné pozici pro SŠ, vhodné pro absolventy z VŠ
  • Základní znalost IBM produktů, OS LINUX, Oracle LINUX, WINDOWS
  • Výhodou je, pokud znáte virtualizaci Oracle - „OracleLinuxVirtualMachine“
  • Samostatnost, odpovědnost, chuť poprat se s výzvami a časovou flexibilitu
  • Komunikativnost

CO NABÍZÍME?

  • Spolupráci se špičkovými IT odborníky a nadšenci
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající motivační odměnu
  • 5 týdnů odpočinku na dovolené, stravenky
  • Další volno (Sociální volno, sick days) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
  • Služební notebook a telefon
  • Odborný rozvoj a vzdělávání

Místo pracoviště Tábor, případně České Budějovice.

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

Ing. Šárka Píchová
Personalistka pro Ústředí

Ing. Šárka Píchová, Personalistka pro Ústředí