ICT finanční analytik / analytička - Praha

Chcete pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice a být tak součástí základního pilíře českého zdravotnictví? Právě hledáme novou kolegyni/kolegu do Úseku informačních a komunikačních technologií. Máte vztah k číslům?  Rádi jednáte s lidmi? Přidejte se k nám! Momentálně zaměstnáváme téměř 3 600 zaměstnanců. Budete tím dalším právě Vy?

Místo výkonu práce: Praha

Jaká je náplň práce?

  • evidence a kontrola faktur k IT zakázkám, komunikace s dodavateli
  • vkládání objednávek a smluv do SAP, komunikace s účetním oddělením
  • podíl na přípravě plánu veřejných zakázek
  • podíl na přípravě IT provozního a investičního rozpočtu
  • správa IT aktiv

Co očekáváme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • výborná znalost MS Office (Word, Excel)
  • zkušenost se SAP výhodou
  • pečlivost, systematičnost
  •  komunikativnost
  • samostatnost a pozitivním přístup ke svému okolí a k týmové spolupráci
  • nástup možný dohodou

Co nabízíme?

  • skvělou příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice
  • pracovní úvazek 0,5 s možností následného rozšíření
  • motivační systém odměňování
  • silné a stabilní zázemí perspektivní společnosti
  • moderní pracoviště v Praze
  • možnosti rozvoje a vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a další volno (sick days)
  • stravenky a další výhody z bohatého benefitního programu

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém prosím uveďte, proč se zajímáte o danou pracovní pozici a proč bychom měli vybrat právě Vás.

Těšíme se.

Mgr. Eva Šostá
vedoucí personálního oddělení Ústředí