HR SPECIALISTA se zaměřením na HR marketing

Jsme sehraný čtyřčlenný HR tým, který hledá novou posilu. Vítáme kreativního, odvážného a zkušeného člověka, který bude vymýšlet i realizovat HR projekty a posilovat značku VZP jako zaměstnavatele.

Místo výkonu práce: Praha

CO VÁS ČEKÁ?

  • pečovat s námi o zaměstnance (podpora a komunikace s našimi kolegy a kolegyněmi je na prvním místě)
  • aktivně budovat brand atraktivního zaměstnavatele („dovnitř i ven“, sledovat trendy, přinášet nové nápady)
  • zaštiťovat HR marketingové aktivity (inzerce, náborové kampaně, veletrhy, akce pro studenty)
  • podílet se na dalších HR procesech

CO OČEKÁVÁME MY OD VÁS?

  • praxi na obdobné pozici, ideálně v HR (náborové kampaně)
  • orientaci v současných trendech na trhu práce
  • bezproblémový pohyb v on-line světě a sociálních sítích
  • mít pozitivní vztah nejen k lidem, ale i k administrativě – smysl pro detail
  • výborná znalost balíčku MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • počítat s občasným cestováním

PROČ U NÁS BUDETE RÁDI PRACOVAT?

  • jsme fajn a vždy se podpoříme
  • máme motivační systém odměňování (13. mzda a další odměny)
  • jsme silná a stabilní společnost a nabízíme skvělé zázemí a řadu dalších benefitů
  • získáte 5 týdnů dovolené a další volno navíc, pružnou pracovní dobu, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění a mnoho dalšího

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Nástup možný od 1. 10. nebo dohodou.

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět a zašlete svůj životopis a motivační dopis.

Těšíme se na Vás!

Bc. Zdeňka Stibalová
Personalistka pro Ústředí

Bc. Zdeňka Stibalová, Personalistka pro Ústředí