FINANČNÍ ÚČETNÍ

Hledáte zázemí stabilní a silné společnosti, příjemné pracovní prostředí a pracovní kolektiv? Přidejte se k nám – největší zdravotní pojišťovně v České republice. Do našeho týmu Referátu účetnictví v Plzni hledáme posilu, která by mezi nás zapadne nejen pracovně, ale také lidsky.

Místo výkonu práce: PLZEŇ

CO VÁS ČEKÁ?

  • evidence a zpracování účetních dokladů
  • vedení účetnictví v rámci platných předpisů a interních norem
  • kontrola správnosti a úplnosti zaúčtovaných operací
  • finální kontrola účetních dokladů před jejich uhrazením
  • zpracování finančních výkazů a statistik

CO OČEKÁVÁME MY OD VÁS?

  • minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitní zkoušku
  • velmi dobrou znalost MS Office
  • praxe v oblasti zpracování a evidence účetních dokladů, znalost podvojného účetnictvý, popř. znalost práce v SAPu výhodou
  • pozitivní vztah k administrativě, pečlivost, spolehlivost a analytické myšlení
  • schopnost samostatné práce
  • nadšení učit se nové věci

PROČ SE PŘIHLÁSIT?

  • skvělá příležitost pracovat pro silnou stabilní společnost, lídra na trhu zdravotního pojištění
  • standardem je u nás pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, sick days
  • pro každého jsou připraveny další výhody z bohatého benefitního programu
  • máme motivačně nastavený systém odměňování
  • budete mít možnost pracovat na svém rozvoji a vzdělávat se

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Pracovní pozici nabízíme na dobu určitou jako zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost. Termín nástupu dohodou.

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Zaujala Vás tato pozice? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis a dejte nám o Vás vědět.

Těšíme se!

Ing. Šárka Šimková
Personalistka pro RP Plzeň

Ing. Šárka Šimková, Personalistka pro RP Plzeň