FINANČNÍ ANALYTIK PRO IT

Hledáme novou posilu do oddělení ekonomiky a dohledu. Pojďte k nám zúročit své zkušenosti v oblasti IT zakázek stále se rozvíjejícího informačního systému největší zdravotní pojišťovny v ČR.

Místo výkonu práce: Praha

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

  • Evidence a kontrola daňových dokladů a jejich příloh dle uzavřených IT smluv, zpracování v SAP
  • Příprava podkladů pro účetní evidenci IT majetku
  • Controllingová činnost v oblasti čerpání provozních a investičních IT nákladů
  • Spolupráce na přípravě a aktualizaci Plánu veřejných zakázek a Rozpočtu IT
  • Správa aktivních IT smluv
  • Ad Hoc úkoly

CO OČEKÁVÁME OD VÁS?

  • Vzdělání ekonomického směru (VŠ/ SŠ vhodné i pro šikovného absolventa)
  • Dobré analytické a komunikační schopnosti, proaktivní přístup, schopnost rychle se učit novým věcem a chápat věci v kontextu
  • Smysl pro týmovou spolupráci
  • MS Office, pokročilá znalost MS EXCEL (kontingenční tabulky, S-vyhledat, Sumifs apod.)
  • Znalost IS SAP výhodou
  • Pozitivní vztah k číslům a účetnictví

CO NABÍZÍME?

  • Spolupráci se špičkovými IT odborníky a nadšenci
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající motivační odměnu
  • 5 týdnů odpočinku na dovolené, stravenky
  • Další volno (Sociální volno, sick days) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
  • Služební notebook a telefon
  • Odborný rozvoj a vzdělávání

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete strukturovaný životopis.

Ing. Šárka Píchová
Personalistka pro Ústředí

Ing. Šárka Píchová, Personalistka pro Ústředí