FARMAKOLOG v Oddělení léčiv

Skvělé místo pro pracovitého člověka, který chce s námi kultivovat systém úhrad léčiv a podílet se na zajištění dostupnosti nejmodernějších léčiv. Připojte se do týmu nadšenců, které práce baví a dává jim smysl. Pojďte s námi pomáhat lidem na cestě ke zdraví.

Místo výkonu práce: PRAHA

CO VÁS ČEKÁ?

  • účast ve správním řízení v oblasti cen a podmínek úhrad léčivých přípravků
  • sledování vývoje účelné farmakoterapie a podpora jejího uplatňování v klinické praxi
  • koncepční a metodická činnost v oblasti léčiv, vyhodnocování nákladové efektivity z hlediska zdravotního pojištění
  • příprava a připomínkování legislativních návrhů a vnitřních předpisů v oblasti léčiv
  • komunikace s orgány státní správy, odbornými společnostmi a výrobci v souvislosti se stanovením cen a úhrad
  • sledování trendů a návrhy regulatorních opatření v oblasti spotřeby léčiv

CO OČEKÁVÁME OD VÁS?

  • VŠ vzdělání – farmacie, medicína
  • analytické myšlení, schopnost formulovat a prezentovat závěr k posuzované problematice
  • schopnost orientace v odborné literatuře vč. databází, vyhledání klinických studií, doporučených terapeutických postupů apod.
  • znalost správního řádu a související legislativy v oblasti léčiv vítána
  • komunikativní znalost AJ výhodou
  • ochota vysokého pracovního nasazení
  • schopnost pracovat pod tlakem, odolnost vůči stresu
  • schopnost týmové spolupráce (kooperace, efektivní komunikace)
  • schopnost samostatně organizovat práci, sledovat stav správních řízení, adekvátně a včas reagovat na související změny

PROČ U NÁS BUDETE RÁDI PRACOVAT?

  • získáte zkušenosti v oblasti léčiv a například poznáte, jak funguje cenotvorba léků
  • poznáte skvělé odborníky a budete mít možnost se dále rozvíjet Vaši kariéru
  • motivační systém odměňování (13. mzda a další zajímavé odměny)
  • získáte 5 týdnů dovolené a další volno navíc
  • máme pružnou pracovní dobu, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění a mnoho dalšího
  • jsme silná a stabilní společnost a nabízíme skvělé zázemí a řadu dalších benefitů

Pozici v tuto chvíli nabízíme jako zástup za rodičovskou dovolenou naší kolegyně. Nástup možný ihned.

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Zaujala Vás tato pozice? Potřebujete více informací? Kontaktujte nás nebo rovnou pošlete životopis.

Těšíme se na Vás!

Mgr. Ladislava Šebestová
Personalistka pro Ústředí

Mgr. Ladislava Šebestová, Personalistka pro Ústředí