Skvělé místo pro pracovitého člověka, který se chce věnovat problematice léčivých přípravků. V našem týmu má každý jistotu, že svou práci promění do výsledku prospěšného pro celou Všeobecnou zdravotní pojišťovnu a bude se podílet na zajištění dostupnosti nejmodernějších léčiv. Pojďte s námi pomáhat lidem na cestě ke zdraví.

Místo výkonu práce: PRAHA

CO VÁS ČEKÁ?

  • schvalování a povolování činnosti (oblast léčivých přípravků a následné péče) pro zdravotní péči poskytovanou v ČR a zahraničí
  • sledování a vyhodnocování vývoje účelné farmakoterapie a podpora jejího uplatňování v klinické praxi
  • koncepční a metodická činnost v oblasti léčiv, vyhodnocování nákladové efektivity, HTA z hlediska zdravotního pojištění
  • pomáhat správně a oprávněně vykázat vynaložené finanční prostředky na léčbu našich pojištěnců
  • kontrola hospodárnost vynaložených prostředků
  • poskytování konzultační a poradenské činnosti

CO OČEKÁVÁME MY OD VÁS?

  • VŠ vzdělání – přírodní vědy, farmacie, medicína
  • analytické myšlení, schopnost formulovat a prezentovat závěr k posuzované problematice
  • schopnost orientace v odborné literatuře vč. databází, vyhledání klinických studií, doporučených terapeutických postupů apod.
  • schopnost samostatně si organizovat práci, sledovat stav správních řízení, adekvátně a včas reagovat na související změny
  • znalost správního řádu a související legislativy v oblasti léčiv vítána
  • komunikativní znalost AJ - výhodou
  • schopnost pracovat pod tlakem, odolnost vůči stresu
  • schopnost týmové spolupráce

PROČ U NÁS BUDETE RÁDI PRACOVAT?

  • pomůžeme Vám v udržení odbornosti, včetně dalšího odborného rozvoje, nejen v rámci firemního vzdělávání
  • motivační systém odměňování (13. mzda a další zajímavé odměny)
  • získáte 5 týdnů dovolené a další volno navíc, pružnou pracovní dobu, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • jsme silná a stabilní společnost a nabízíme skvělé zázemí a řadu dalších benefitů
  • nástup možný dohodou

Neděláme rozdíly, proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním postižením.

 Zaujala Vás tato pozice? Potřebujete více informací? Kontaktujte nás nebo rovnou pošlete životopis.

Těšíme se na Vás!

Mgr. Ladislava Šebestová
Personalistka pro Ústředí

Mgr. Ladislava Šebestová, Personalistka pro Ústředí