ENTERPRISE ARCHITEKT

Chcete být součástí jednoho z největších IT projektů v ČR? Chcete se podílet na budování nového informačního systému VZP ČR? Chcete budovat a vytvářet a ne jenom udržovat? Přidejte se k nám!

Místo výkonu práce: PRAHA

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE ARCHITEKTA?

  • definuje a udržuje enterprise architekturu ve všech vrstvách – byznys, informační, aplikační a infrastrukturní
  • tvoří a zodpovídá za principy, standardy a metodiku architektury
  • připravuje architektonické vize a zajišťuje návrh dílčích architektur řešení
  • zajišťuje soulad jednotlivých řešení s principy podnikové architektury
  • spolupracuje s IT kolegy na ujasnění business potřeb, pomáhá identifikovat příležitosti ke zlepšení architektury IT služeb, identifikuje dopady a závislosti při změnách architektury
  • zajišťuje tvorbu architektonické dokumentace a vizualizace (prezentace) návrhů
  • rozvíjí a spravuje aplikační portfolio
  • připravuje architektonické modely a schémata v nástroji Enterprise Architect
  • spolupracuje s vývojovým týmem

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • praxi v obdobné pracovní pozici, ideálně alespoň 5 let
  • orientace v TOGAF, ITIL
  • schopnost pracovat v Sparx Enterprise Architect
  • znalost ARCHIMATE, BPMN, UML výhodou
  • praktickou zkušenost s vývojem větších IS
  • orientaci v nových technologiích ICT
  • orientace v problematice zdravotního pojištění výhodou
  • komunikační dovednosti – jak s IT kolegy, tak s ostatními úseky
  • dobré vyjednávací a prezentační dovednosti, komunikace též na úrovni CxO
  • schopnost zorientovat se v komplexním prostředí, najít své partnery a dodat návrh řešení

CO NABÍZÍME?

  • spolupráci se špičkovými IT odborníky a nadšenci
  • za kvalitní práci dostanete odpovídající motivační odměnu – nemáme tabulky jako státní správa
  • 5 týdnů dovolené, další volno (sick days) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
  • odborný rozvoj a vzdělávání
  • nástup možný dle dohody, adresa pracoviště: Orlická 4, Praha 3

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete nám strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

Mgr. Eva Šostá
Vedoucí personálního oddělení pro Ústředí

Mgr. Eva Šostá, Vedoucí personálního oddělení pro Ústředí