ENTERPRISE ARCHITEKT

Chcete být součástí jednoho z největších IT projektů v ČR? Chcete se podílet na budování nového informačního systému VZP ČR? Chcete budovat a vytvářet a ne jenom udržovat? Přidejte se k nám!

Místo výkonu práce: PRAHA

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE ARCHITEKTA?

  • definuje a udržuje enterprise architekturu ve všech vrstvách – byznys, informační, aplikační a infrastrukturní
  • tvoří a zodpovídá za principy, standardy a metodiku architektury
  • připravuje architektonické vize a zajišťuje návrh dílčích architektur řešení
  • zajišťuje soulad jednotlivých řešení s principy podnikové architektury
  • spolupracuje s IT kolegy na ujasnění business potřeb, pomáhá identifikovat příležitosti ke zlepšení architektury IT služeb, identifikuje dopady a závislosti při změnách architektury
  • zajišťuje tvorbu architektonické dokumentace a vizualizace (prezentace) návrhů
  • rozvíjí a spravuje aplikační portfolio
  • připravuje architektonické modely a schémata v nástroji Enterprise Architect
  • spolupracuje s vývojovým týmem

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • praxi v obdobné pracovní pozici, ideálně alespoň 5 let
  • orientace v TOGAF, ITIL
  • schopnost pracovat v Sparx Enterprise Architect
  • znalost ARCHIMATE, BPMN, UML výhodou
  • praktickou zkušenost s vývojem větších IS
  • orientaci v nových technologiích ICT
  • orientace v problematice zdravotního pojištění výhodou
  • komunikační dovednosti – jak s IT kolegy, tak s ostatními úseky
  • dobré vyjednávací a prezentační dovednosti, komunikace též na úrovni CxO
  • schopnost zorientovat se v komplexním prostředí, najít své partnery a dodat návrh řešení

CO NABÍZÍME?

  • spolupráci se špičkovými IT odborníky a nadšenci
  • za kvalitní práci dostanete odpovídající motivační odměnu – nemáme tabulky jako státní správa
  • 5 týdnů dovolené, další volno (sick days) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
  • odborný rozvoj a vzdělávání
  • služební notebook a telefon
  • nástup možný dle dohody, adresa pracoviště: Orlická 4, Praha 3

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis.

Těšíme se.

Mgr. Eva Šostá
Vedoucí personálního oddělení pro Ústředí

Mgr. Eva Šostá, Vedoucí personálního oddělení pro Ústředí