DATOVÝ SPECIALISTA PRO OBLAST ZDRAVOTNÍ PÉČE

Máte smysl pro detail, baví Vás pracovat s daty, hledat potenciální nesrovnalosti a podílet se na jejich systémové eliminaci prostřednictvím efektivního nastavení vykazování zdravotních služeb? Staňte se součástí týmu nadšenců, kteří dokáží dobré nápady realizovat, nejenom o nich mluvit. Pracujte pro největší pojišťovnu v České republice v Oddělení metodiky a analytické podpory smluvní politiky.

Místo výkonu práce: PRAHA

CO VÁS ČEKÁ?

  • metodika vykazování zdravotní péče a tvorba interních validačních kontrol
  • zpracovávání a interpretace dat o síti zdravotnických zařízení
  • zodpovědnost za aktualizaci interních aplikací a jejich testování
  • spolupráce s kolegy na přípravě podkladů pro jednání managementu VZP ČR
  • sběr a vyhodnocování nasmlouvaných kapacit u poskytovatelů zdravotních služeb
  • podpora regionálních poboček v oblasti smluvní politiky

CO OČEKÁVÁME OD VÁS?

  • vysokoškolské vzdělání (demografie, statistika, matematika, ekonomie, popř. zdravotnické zaměření)
  • schopnost logického uvažování a kritického myšlení
  • potěší nás zkušenost s interpretací dat a tvorbou analýz
  • mít pokročilou znalost MS EXCEL, popř. MS ACCESS
  • velkou výhodou je zkušenost z oblasti systému veřejného zdravotního pojištění nebo z prostředí zdravotnické informatiky
  • orientace v zákoně č. 48/1997 Sb. o veřejném zdravotním pojištění a dalších zdravotnických právních předpisech uvítáme, ale rádi Vám s tímto pomůžeme, až budete u nás

PROČ U NÁS BUDETE RÁDI PRACOVAT?

  • jsme sehraný tým a práce nás baví
  • můžete se odborně rozvíjet, stále se budete mít co učit
  • motivační systém odměňování (13. mzda a další zajímavé odměny)
  • získáte 5 týdnů dovolené a další volno navíc
  • máme pružnou pracovní dobu, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění a mnoho dalšího
  • jsme silná a stabilní společnost a nabízíme skvělé zázemí a řadu dalších benefitů

Pozici v tuto chvíli nabízíme jako zástup za rodičovskou dovolenou naší kolegyně. Nástup možný ihned.

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Zaujala Vás tato pozice? Potřebujete více informací? Kontaktujte nás nebo rovnou pošlete životopis.

Těšíme se na Vás!

Mgr. Ladislava Šebestová
Personalistka pro Ústředí

Mgr. Ladislava Šebestová, Personalistka pro Ústředí