DATA WAREHOUSE DEVELOPER - senior

Chcete se podílet na budování jednoho z největších projektů v IT oblasti v ČR?
Chcete být při budování nové architektury IS VZP?
Chcete být aktivní součástí při budování rozsáhlého DWH řešení?
Hledáme nového kolegu pro rozrůstající se tým vývoje DWH.

Pokud se vidíte jako enterprise vývojář, nebojíte se práce, přihlaste se. Rádi Vás mezi námi uvítáme.

Místo výkonu práce: PRAHA, BRNO, HRADEC KRÁLOVÉ

CO VÁS ČEKÁ U NÁS?

  • Práce na různorodých a profesně zajímavých projektech BI/DWH řešení.
  • Využívání moderních metod agilního vývoje DevOps v prostředí AZURE (Boards, CI/CD, Releases …)
  • Spoluúčast na architektuře řešení (solution-datová architektura, technická architektura)
  • Zodpovědnost za integritu nových i existujících řešení v rámci BI/DWH
  • Analýza obchodních i technických aspektů BI/DWH řešení

CO POTŘEBUJEME OD VÁS?

  • VŠ/SŠ vzdělání (obor IT výhodou)
  • Předchozí praxe v oblasti je výhodou
  • Orientace v problematice DWH (modelování, ETL, BI)
  • Zkušenosti s modelovacím nástrojem UML (Enterprise Architect)
  • Zkušenosti s integračnými nástroji ETL výhodou
  • Zkušenosti s BI Oracle nástroji výhodou
  • Zkušenost s verzovacím systémem (GIT, SVN)
  • Zkušenosti s DB technologiemi (Oracle, SQL a PL/SQL)
  • Inovativní a kreativní myšlení
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Orientace v nových technologiích ICT

CO NABÍZÍME?

  • Práci na zajímavých a inovativních IT projektech
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • Stabilní práci
  • 5 týdnů dovolené
  • Další volno (Sociální volno, sick days)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • Služební notebook a telefon
  • Odpovídající motivační odměny
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost práce „Home Office“

MÍSTO VÝKONU VAŠÍ PRÁCE: PRAHA nebo BRNO nebo HRADEC KRÁLOVÉ

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.
Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

Ing. Šárka Píchová
Personalistka pro Ústředí

Ing. Šárka Píchová, Personalistka pro Ústředí