DATA WAREHOUSE DEVELOPER - PRAHA, PARDUBICE, BRNO

Zdravá kariéra ve VZP ČR

Chcete se podílet na budování jednoho z největších projektů v IT oblasti v ČR?
Chcete být při budování nové architektury IS VZP?
Chcete být při budování rozsáhlého DWH řešení?
Právě hledáme nové kolegy pro vývoj DWH, a to hned ve třech lokalitách: v Praze, v Pardubicích a v Brně.
Přidejte se k nám!

Místo výkonu práce: PRAHA

CO VÁS ČEKÁ U NÁS?

  • Analýza obchodních i technických aspektů BI/DWH řešení
  • Zodpovědnost za kompletnost a kvalitu dodaného řešení
  • Tvorba a údržba dokumentace v EA

CO POTŘEBUJEME OD VÁS?

  • VŠ/SŠ vzdělání (obor IT výhodou)
  • Předchozí praxe v oblasti je výhodou
  • Orientace v problematice DWH (modelování, ETL, BI)
  • Zkušenosti s modelovacím nástrojem UML (Enterprise Architect)
  • Zkušenosti s integračnými nástrojmi ETL, výhodou
  • Zkušenosti s BI nástroji, výhodou
  • Zkušenost s verzovacím systémem (GIT, SVN)
  • Zkušenosti s DB technologiemi (Oracle, Microsoft)
  • Zkušenost s Azure DevOps (Boards, Repos, Pipelines)
  • Inovativní a kreativní myšlení
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Orientace v nových technologiích ICT

CO NABÍZÍME?

  • Práci na zajímavých a inovativních IT projektech
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • Stabilní práci
  • 5 týdnů dovolené
  • Další volno (Sociální volno, sick days)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • Služební notebook a telefon
  • Odpovídající motivační odměny
  • Možnost profesního růstu

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

Mgr. Eva Šostá
Vedoucí personálního oddělení pro Ústředí

Mgr. Eva Šostá, Vedoucí personálního oddělení pro Ústředí