BI/DWH ANALYTIK (M/Ž)

Chcete být při budování moderního DWH řešení? Hledáme nového kolegu/kolegyni pro vývoj DWH.

Místo výkonu práce: PRAHA, BRNO, PARDUBICE

CO VÁS ČEKÁ?

  • sběr a zaznamenávání nových nebo změnových byznys požadavků
  • vypracovávání alternativních návrhů řešení požadavků, identifikace dopadů
  • podrobná tvorba a údržba dokumentace vybraného řešení do formy srozumitelné pro IT i byznys
  • participace na definování integračních vstupů
  • podpora interního vývojového týmu při implementaci řešení

CO OD VÁS POTŘEBUJEME?

  • VŠ / SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • předchozí praxe na pozici byznys/IT analytik (minimálně 2 roky)
  • zkušenost s dokumentací funkčních požadavků (use cases, user stories ...)
  • zkušenost s modelovacími jazyky UML, BPMN
  • zkušenost s technologiemi Oracle DB, ODI, OBI (výhodou)
  • zkušenost s SQL (minimálně 2 roky)
  • orientace v problematice DWH
  • pro zákaznický přístup
  • schopnost pracovat v týmu

CO NABÍZÍME?

  • práci na zajímavých a inovativních IT projektech, pestrost projektů díky vývoji software na zakázku i vývoji vlastních produktů
  • příjemné pracovní prostředí (žádný openspace)
  • za kvalitní práci dostanete odpovídající motivační odměnu – nemáme tabulky jako státní správa
  • 5 týdnů odpočinku na dovolené, stravenky, další volno (sick days) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
  • služební notebook a telefon
  • odborný rozvoj a vzdělávání

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pozice?

Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém prosím uveďte Vaší motivaci - proč se zajímáte o danou pracovní pozici a proč bychom měli vybrat právě Vás.

Těšíme se.

Mgr. Eva Šostá
vedoucí personálního oddělení Ústředí

Mgr. Eva Šostá, vedoucí personálního oddělení Ústředí