ASISTENTKA ŘEDITELKY REGIONÁLNÍ POBOČKY

Táhne Vás to k jedničkám a nejlepším na trhu? Chcete zjistit, jak to funguje v největší zdravotní pojišťovně? Do našeho týmu Regionální pobočky Plzeň hledáme na pozici asistentky ředitelky někoho, kdo má drive, příjemné vystupování, skvělé organizační schopnosti a cit pro time management.

Místo výkonu práce: PLZEŇ

CO VÁS ČEKÁ?

  • samostatné zajišťování kompletního chodu kanceláře ředitelky pobočky (pošta, telefony, organizace schůzek, organizace pracovních cest, apod.)
  • příprava a zpracování podkladů pro pracovní schůzky nebo jednání ředitelky pobočky
  • plánování, organizování, účast na poradách vedení pobočky a pořizování zápisů
  • kontrola plnění úkolů zadaných ředitelkou pobočky
  • administrativní a organizační podpora vedení pobočky

CO OČEKÁVÁME MY OD VÁS?

  • profesionální vystupování, výborné komunikační dovednosti a skvělé organizační schopnosti
  • vysokou míru samostatnosti a proaktivity
  • loajalitu, pečlivost, spolehlivost
  • flexibilitu – ochotu zabrat v práci, pokud si to situace bude žádat
  • výbornou uživatelskou znalost MS Office
  • VŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B a aktivní řízení

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • skvělá příležitost pracovat pro silnou společnost, lídra na trhu zdravotního pojištění
  • dynamickou práci
  • standardem je u nás pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, sick days
  • pro každého jsou připraveny další výhody z bohatého benefitního programu
  • budete mít možnost pracovat na svém rozvoji a vzdělávat se
  • pracovní pozici nabízíme na dobu určitou s možností prodloužení
  • termín nástupu dohodou

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Je pro Vás naše nabídka zajímavá? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět co nejdříve.

Zašlete svůj aktuální životopis a připojte pár vět, proč bychom měli vybrat právě Vás.

Už se na Vás těšíme!

Ing. Šárka Šimková
Personalistka pro RP Plzeň

Ing. Šárka Šimková, Personalistka pro RP Plzeň