ANALYTIK - SPECIALISTA INFORMAČNÍ A KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI (M/Ž)

Právě hledáme nového kolegu / kolegyni do Oddělení informační a kybernetické bezpečnosti. Chcete dohlížet na IT bezpečnost největší zdravotní pojišťovny v ČR? Pak je tato pozice určená právě Vám! Neváhejte a přihlaste se k nám!

Místo výkonu práce: PRAHA

NÁPLŇ PRÁCE:

  • implementace požadavků ZoKB a související vyhlášky č.82/2018 do prostředí IS VZP ČR, realizace projektů bezpečnosti
  • zapojení na ICT projektech za oblast informační a kybernetické bezpečnosti
  • analýza jednotlivých komponent IS z pohledu kybernetické bezpečnosti
  • podílení se na přípravě strategie informační a kybernetické bezpečnosti
  • zpracování dokumentace ze svěřeného rozsahu oblasti informační a kybernetické bezpečnosti

CO OČEKÁVÁME?

  • VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • orientace v legislativě v oblasti kybernetické bezpečnosti, znalost ISO27001/27002, ZoKB
  • zájem o oblast informační a kybernetické bezpečnosti
  • povědomí o podnikové IT architektuře
  • zkušenost s ICT projekty a procesy v prostředí velké společnosti
  • schopnost odborně komunikovat s IT specialisty a IT manažery, umění logické argumentace a dobré prezentační schopnosti
  • analytické a koncepční myšlení
  • schopnost samostatné práce, orientace na výsledek
  • místo výkonu práce v Praze

CO NABÍZÍME?

  • získáte 5 týdnů dovolené a další volno (sick days)
  • budete moci využít pružnou pracovní dobu, stravenky a mnohé další výhody
  • stanete se součástí multidisciplinárního týmu, který svou práci dělá se zápalem
  • samostatná práce s možností růstu

VZP nedělá rozdíly a proto je toto místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Už se u nás vidíte? Představte se nám!

Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém uveďte, co Vás na pozici zaujalo a proč si máme vybrat právě Vás.

Bc. Zdeňka Stibalová
Personalistka

Bc. Zdeňka Stibalová, Personalistka