ANALYTIK ICT – SOLUTION ARCHITEKT (M/Ž)

Od letošního roku začínáme budovat nový informační systém - jde o jeden z největších projektů v IT oblasti v ČR! Chcete se na budování nového IS podílet a být jeho součástí? Přidejte se k nám!!!

Naše IT spravuje komponentní aplikační strukturu striktně integrovanou prostřednictvím Oracle SOA Suite, využívající desítky databází Oracle, MS SQL, DWH, provozovanou na stovkách fyzických a virtuálních serverů ve dvou robustních, vzájemně se zastupujících datových centrech.

Náš IS je vytvářen na principech enterprise architektury a využívá nejpokrokovější technologické trendy z oblasti IT.

Místo výkonu práce: PRAHA

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

  • sběr a analýza bussines požadavků na inovace a úpravy IT aplikací
  • příprava návrhů řešení při aplikování SOA principů
  • spolupráce s vývojáři a testery
  • příprava technické specifikace řešení pro veřejné zakázky a interní vývoj
  • zodpovědnost za návrh nových komponent v souladu s enterprise architekturou
  • tvorba a údržba standardní analytické dokumentace
  • specifikace a odhad pracnosti integračních a vývojových prací
  • zodpovědnost za kompletnost a konzistenci vytvářených řešení na základě požadavků business útvarů až po finální implementaci komplexní softwarové architektury

CO OČEKÁVÁME OD VÁS?

  • VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • praxi v obdobné pracovní pozici, ideálně alespoň 3 roky
  • znalost a zkušenost v používání principů ITIL a TOGAF
  • schopnost pracovat v Enterprise Architect nebo obdobném modelovacím nástroji
  • komunikační dovednosti - jak s IT kolegy, tak s ostatním bussines světem
  • zkušenost s vývojem větších IS
  • schopnost řešit problémy v týmu a umět si vhodně stanovovat priority v rámci projektů
  • dobrou orientaci v nových technologiích ICT
  • orientace v problematice zdravotního pojištění výhodou
  • znalost SQL, XML, SOA, UML diagramů a práce s CASE ( Agilian, Enterprise Architect) výhodou
  • zkušenosti s vývojem na platformě .NET při rozvoji portálového řešení a vývoji mobilních aplikací výhodou

CO NABÍZÍME?

  • práci na zajímavých a inovativních IT projektech, pestrost projektů díky vývoji software na zakázku i vývoji vlastních produktů
  • spolupráci se špičkovými  IT odborníky a nadšenci
  • stabilní práci pro jedničku na trhu ve zdravotním pojištění (máme 6 milionů klientů)
  • příjemné pracovní prostředí (žádný openspace)
  • za kvalitní práci dostanete odpovídající motivační odměnu – nemáme tabulky jako státní správa
  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností dalšího prodloužení na dobu neurčitou
  • 5 týdnů odpočinku na dovolené, stravenky
  • další volno (sick days) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
  • služební notebook a telefon
  • odborný rozvoj a vzdělávání
  • učení se od profesionálů v oboru a rozšíření svých znalostí a dovedností v mnoha směrech
  • adresa pracoviště: Orlická 4, Praha 3

Doplňující informace

Dočetli jste až sem?
Máte chuť pracovat na něčem velkém a zajímavém v IT?
Těším se na Vás!

Mgr. Eva Šostá
vedoucí personálního oddělení Ústředí

Mgr. Eva Šostá, vedoucí personálního oddělení Ústředí