Mgr. Radka Mistrová

specialista marketingu a komunikace pro Regionální pobočku Brno

Panuje zde přátelská atmosféra a mí nadřízení byli většinou otevření novým přístupům a zároveň nás vedli k co možná nejlepším výkonům.

Práci ve VZP jsem zvolila z mnoha důvodů. Hlavními z nich byly dobrá pověst VZP, zázemí velké společnosti s dlouholetou tradicí a klientský přístup. Přivítala jsem i možnost uplatnit své vzdělání a zkušenosti.

Věřím rčení, že „vše je o lidech“ a platí to i v zaměstnání. Panuje zde přátelská atmosféra a mí nadřízení byli většinou otevření novým přístupům a zároveň nás vedli k co možná nejlepším výkonům. Velmi jsem ocenila i systém průběžného vzdělávání a zlepšování kvalifikace, a tak jsem během tří let prošla více než desítkou školení a kurzů, které mi pomohly zefektivnit práci a lépe organizovat den.

Kromě toho, že ve srovnání s většinou ostatních zaměstnavatelů, nabízí VZP zaměstnancům vedle řady benefitů i velmi dobré finanční ohodnocení, byla pro mě velkým přínosem hlavně účast ve vzdělávacím a rozvojovém programu pro vybrané zaměstnance.

Přestože je má práce časově poměrně náročná a řada akcí probíhá i o víkendech či ve večerních hodinách, mám dostatek času na rodinu i své zájmy. Našla jsem řadu přátel i mezi kolegy na pracovišti, se kterými se často scházíme mimo pracovní dobu nad kávou či sklenicí vína.

Práce ve VZP je zajímavá, podnětná i náročná, ale přesně taková by podle mého názoru měla dobrá práce být.