Ing. Radka Vaněrková

specialistka služeb klientům pro Regionální pobočku Plzeň

Pokud přicházíte s novými nápady, nebojíte se „říci si o práci“ a dokážete využít příležitosti, které se nabízejí, máte velkou šanci prosadit se.

Když jsem jako čerstvá absolventka hledala práci v Českých Budějovicích, přišlo mi jako správná volba nastartovat kariéru u VZP. Největší zdravotní pojišťovna na českém trhu pro mě představovala značku jistoty, kvality a profesionality. Od první chvíle na pozici asistentky ředitelky krajské pobočky jsem cítila podporu v osobním rozvoji a dalším vzdělávání. Díky tomu jsem se mohla relativně rychle posunout profesně dále na pozici specialistky služeb klientům.

Kariéra je „běh na dlouhou trať“, důležité je vydržet a jít si pevně za svým cílem. Troufám si říct, že u nás v pojišťovně platí: „Pokud přicházíte s novými nápady, nebojíte se „říci si o práci“ a dokážete využít příležitosti, které se nabízejí, máte velkou šanci prosadit se“.

VZP pro mě představuje výborného zaměstnavatele, a to nejen z pohledu čerpání řady hmotných a nehmotných benefitů, ale zejména z důvodu zajištění vynikajících pracovních podmínek a neustálého rozvoje. Ceníme si angažovaných a kreativních zaměstnanců, kteří přinášejí vlastní rozhled.  Nejen pro ně je připraven vzdělávací program, který má za cíl naučit se využívat vlastní potenciál a dále rozvíjet své silné stránky.

Práci v naší společnosti bych doporučila všem svým známým, kteří jsou iniciativní, mají chuť pracovat a nebojí se „vybočit z řady“.