Ing. Kateřina Keslerová

vedoucí oddělení ekonomiky zdravotní péče pro Regionální pobočku Plzeň

Všeobecnou zdravotní pojišťovnu bych doporučila svým přátelům, kteří chtějí být zaměstnáni v zajímavé a progresivní společnosti.

Do VZP jsem nastoupila těsně před dokončením vysoké školy v roce 2009 jako asistentka ředitelky naší jihočeské pobočky. Nabídnuté pracovní místo mne oslovilo, přišlo mi zajímavé i vhodné s ohledem na to, že jsem ještě neměla dokončenou vysokou školu. Zkusila jsem štěstí a výběrové řízení vyhrála.

Během práce ve VZP jsem vykonávala různé pracovní činnosti od interní kontroly po správu a vymáhání pohledávek od plátců pojistného. V roce 2012 jsem vyhrála interní výběrové řízení na pozici ředitelky odboru zdravotní péče v Jihočeském kraji.

Práce v pojišťovně mě zcela naplňuje a jsem zde spokojená. Z mého pohledu je VZP velice zajímavý zaměstnavatel, který nabízí mnoho vzdělávacích programů a příležitostí ke kariérnímu postupu. Přestože někteří vnímají VZP jako rigidní společnost a velký moloch, který se jen těžko může změnit, procházíme změnami neustále. Věřím, že tyto pozitivní změny budou přínosem hlavně pro naše klienty. Všeobecnou zdravotní pojišťovnu bych doporučila svým přátelům, kteří chtějí být zaměstnáni v zajímavé a progresivní společnosti.