Bc. Petr Kukal

vedoucí oddělení kontroly a správního řízení zaměstnavatelů pro Regionální pobočku Praha

Bc. Petr KukalBaví mě práce s lidmi, různorodost činností a kreativita, kterou mohu na této pozici uplatnit.

Na konci roku 2006 jsem získal možnost využít své znalosti a dovednosti v referátu pohledávek. Vzhledem k absolvovanému studiu finanční matematiky a výpočetní techniky jsem tuto pozici rád přijal. Jelikož mám rád výzvy, časem jsem se přes tento referát, kde jsem se propracoval až na místo vedoucího, dostal až k vedení oddělení pohledávek zaměstnavatelů pražské pobočky.

Ve své práci jsem se vždy snažil přijít s novými způsoby, jak přidat na efektivitě. Moje okolí to ocenilo a všichni mě podpořili při možnosti získat pozici vedoucího oddělení.

Líbí se mi, že se s kolegy scházíme i mimo pracovní dobu, třeba při badmintonu nebo bowlingu. Vycházíme si vstříc také při těžkostech, které mohou v životě přijít. Baví mě práce s lidmi, různorodost činností a kreativita, kterou mohu na této pozici uplatnit, a věřím, že veškeré činnosti, které naše oddělení vykonává, pomáhají k dosažení společných cílů celé pojišťovny.

Myslím, že výhod a služeb, které mohou zaměstnanci pojišťovny využívat, je oproti jiným zaměstnavatelům opravdu mnoho. Za nejdůležitější považuji v roli dojíždějícího pružnou pracovní dobu.

Svého zaměstnavatele bych přátelům rozhodně doporučil, zejména kvůli příjemnému a chápajícímu kolektivu podřízených i nadřízených pracovníků, se kterými všichni společně tvoříme tým, který táhne za jeden provaz.