HR

HR

Jsme parta nadšenců, kteří se starají o blaho našich zaměstnanců. Věříme, že tajemstvím úspěchu naší společnosti jsou lidé, a proto jim věnujeme patřičnou pozornost. Potkat nás můžete na pracovních veletrzích, charitativních a sportovních akcích, ale i jinde. Vidět nás můžete u každé inzerované pozice, na svoji práci jsme totiž pyšní, proto se nestydíme se vám ukázat.

Každá personalistka nebo personalista se u svých svěřených „útvarů“ stará o všechno:

Vybírá nové zaměstnance a pečuje o ty stávající. Je parťákem pro naše manažery a podporou pro naše zaměstnance. Pracuje na jejich rozvoji, vytváří co nejlepší pracovní prostředí a samozřejmě ovládá paragrafy zákoníku práce nebo se orientuje v metodách vzdělávání.

Kolegyně a kolegové ze mzdové účtárny se nám s přesností švýcarských hodinek starají o mzdy a analytici se neztratí ve složitých analýzách odměňování a dokážou snadno zpracovat rozpočty nebo pravidelné reportingy sledovaných personálních ukazatelů.

Naši „vzdělávači“ plánují a zajišťují školení i různé druhy interních akademií.

V roce 2013 jsme spustili projekt „Trainee a Handicap“, který pomáhá studentům a čerstvým absolventům s úspěšným startem do pracovního života a lidem s handicapem s návratem na pracovní trh. Od spuštění projektu prošlo našimi programy 600 účastníků, přičemž 200 z nich našlo v naší společnosti stálé pracovní uplatnění. Není to super?

Sledujeme nové trendy, neustále vymýšlíme něco nového a snažíme se HR posouvat stále dopředu. O nové projekty tak u nás není nouze :-)

Kromě projektu Trainee a Handicap se zabýváme projekty nástupnictví, senior+, referral a dalšími…. Chcete vědět více? Ozvěte se nám!

Aktuálně volné pozice