Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění

Každý, kdo cestuje do zahraničí, by si měl sjednat cestovní pojištění. Na Evropský průkaz zdravotního pojištění (EHIC) nelze ani při cestování po Evropě zcela spoléhat. Zdravotní péče, ke které EHIC opravňuje, nemusí být vždy dostatečná a zcela bezplatná, ve většině států se za lékařské ošetření platí minimálně spoluúčast. Cestovní pojištění poskytuje komplexní ochranu při pobytu v zahraničí. Výhodné cestovní pojištění nabízí Pojišťovna VZP, a. s.

Můžete si sjednat balíček cestovního pojištění přesně podle typu zvolené dovolené. Vybírat tak můžete z balíčku NA LÉTO, NA ZIMU, GOLF, ALL RISK, podle aktivit, které budete na dovolené provozovat, či AUTO nebo LETADLO, podle dopravního prostředku, kterým se na dovolenou dopravíte.

On-line cestovní pojištění

Klienti si i nadále mohou standardně vybrat z 3 typů balíčků pojištění: MINI, OPTIMALELITE.

Základní balíček MINI zahrnuje pojištění léčebných výloh a pojištění odpovědnosti za škodu. Doporučovaný balíček OPTIMAL navíc zahrnuje i úrazové pojištění a pojištění osobních věcí. Nejvíce služeb zahrnuje balíček ELITE, který oproti balíčku OPTIMAL obsahuje i pojištění pro případ hospitalizace.

Balíčky pojištění podle typu zvolené dovolené

Vybírat tak můžete z balíčku NA LÉTO, NA ZIMU, GOLF, ALL RISK, podle aktivit, které budete na dovolené provozovat, či AUTO nebo LETADLO, podle dopravního prostředku, kterým se na dovolenou dopravíte.

Další možnosti připojištění

  • Nebezpečné, extrémní či profesionální sporty, sportovní soutěže
  • Pracovní cesta
  • Pojištění zásahu horské záchranné služby pro Slovensko
  • Pojištění pro případ hospitalizace
  • Pojištění veterinární péče pro psy a kočky
  • Storno zájezdu

Slevy

  • 10% sleva pro všechny pojištěnce VZP
  • 30% sleva pro členy Klubu pevného zdraví (při uzavření smlouvy osobně na PVZP nebo VZP)
  • 30% sleva pro studenty – pojištěnce VZP
  • až 75 % sleva na roční rodinný paušál pro opakované pobyty během 1 roku s pobytem v zahraničí do 90 dnů

Slevy se nesčítají!

Cestovní pojištění si můžete vyjma pojištění storna zájezdu sjednat on-line, případně na pobočkách Pojišťovny VZP, a.s., a VZP ČR.

Kontaktujte nás - 952 222 222

E-komunikace


Pobočky

Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Praha Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Mapa krajů

Úřední deska


O nás

Stáhněte si

© 2015 VZP ČR, Všechna práva vyhrazena